Online Diyet Danışmanlığı

Hayatımız günden güne hızlanıyor. Yoğun iş hayatı, trafik ve modern hayatın getirdiği tüm sorumluluklar bugün çok daha fazla vaktimizi alıyor. Modern yaşamın getirdiği koşuşturmaca aynı zamanda kendine vakit ayırma, boş zamanları değerlendirme gibi konuları da gündeme getirdi. Yani bugün eskiye göre çok daha yoğun bireyler olsak da, kendimize zaman ayırma, sevdiklerimizle kaliteli zaman geçirme konusundaki farkındalığımız çok daha yüksek.

Kendine zaman ayırma isteği, yoğun iş temposu gibi konular online diyeti popüler hale getirmiştir. Ayrıca yaşadığı yerde diyetisyen olmayan ya da yurt dışında yaşayıp Türk diyetisyenlerle çalışmak isteyen kişiler için de online diyet bir çözüm sunmaktadır.

Kilo verme, kilo alma, hastalıklarda beslenme gibi konularda bir uzmanla birlikte çalışmak sağlığımız açısından son derece önemlidir. Online diyet programları ise mekan ve ulaşılabilirlik gibi problemleri ortadan kaldırarak, beslenme danışmanlığı hizmetine erişimi kolaylaştırmaktadır.

 1. 1
  Kısaca online diyet danışmanlığı nedir?

  Online diyet; internet üzerinden diyetisyen danışmanlığı almanızı sağlamaktadır. 

 2. 2
  Online diyetin yararları nelerdir?

  Zamandan tasarruf sağlamaktadır. Diyetisyenimiz ile internet üzerinden görüntülü, bire bire seanslar gerçekleştirebilirsiniz.

  Motivasyon desteği sağlamaktadır.

  Kontrol sağlamaktadır. 

 3. 3
  Online diyet nasıl çalışıyor?

  Kişiye özel beslenme programınız sizin hayat tarzınıza göre hazırlanmaktadır. Diyet süreci boyunca değişiminizi online olarak kontrol etmekteyiz. Diyet ve egzersizler hakkında olası sorunlarınızı cevaplıyoruz.